Anunt nr 942 si pv nr 493 din 11.09.2018

Anunt II somatii si titluri executorii pentru anul 2018

Primaria Comunei Moldoveni anunță o noua listă cu somații și titluri executorii pentru anul 2018.

Anunt somatii si titluri executorii pentru anul 2018

Primaria Comunei Moldoveni anunta lista cu somatii si titluri executorii pentru anul 2018.

Anunt important

Anunt nr 740 si proces verbal nr 741 din 21.06.2018 privind emiterea de somatii si titluri executorii pentru contribuabilii care figureaza cu restante la Departamentul de Taxe si Impozite. Va rugam sa va achitati impozitele si taxele locale.

Anunt important

Anunt nr 738 si proces verbal nr 739 din 20.06.2018 privind emiterea de somatii si titluri executorii pentru contribuabilii care figureaza cu restante la Departamentul de Taxe si Impozite. Va rugam sa va achitati impozitele si taxele locale.

Anunt important

Anunt nr 735 si proces verbal nr 736 din 19.06.2018 privind emiterea de somatii si titluri executorii pentru contribuabilii care figureaza cu restante la Departamentul de Taxe si Impozite. Va rugam sa va achitati impozitele si taxele local

Anunt important

Anunt nr 694 si proces verbal nr 696 din 11.06.2018 privind emiterea de somatii si titluri executorii pentru contribuabilii care figureaza cu restante la Departamentul de Taxe si Impozite. Va rugam sa va achitati impozitele si taxele locale

Anunt important

Anunt nr 608 si proces verbal nr 609 din 21.05.2018 privind emiterea de somatii si titluri executorii pentru contribuabilii care figureaza cu restante la Departamentul de Taxe si Impozite.

Va rugam sa va achitati impozitele si taxele locale!

Anunt colectiv pentru contribuabilii pentru care s-au emis acte administrativ fiscale in data de 2.11.2017.

Va rugam sa achtati taxele si impozitele la timp!

Ziua Comunei Moldoveni 2017

Primaria si C.L. Moldoveni va invita la Zilele Comunei in 14 si 15 august 2017.

In prima zi de sarbatoare ne vor incanta cu muzica aleasa si voie buna Laurentiu Marian si Daiana Vinca, Ansamblul Folcloric DOR VANATOREAN, Ansamblul Folcloric FLORICICA DE LA MUNTE, Georgiana Serban Axinte iar ziua de marti incepe cu MARIA DRAGOMIROIU, Oana Cretu, Ansamblul Jitaru, Chihlimbar iar seara va fi incheiata de FLY PROJECT.

Va asteptam cu drag,

Birjoveanu Ioan Marcel