Stiri

Anunt important

Anunt nr 694 si proces verbal nr 696 din 11.06.2018 privind emiterea de somatii si titluri executorii pentru contribuabilii care figureaza cu restante la Departamentul de Taxe si Impozite. Va rugam sa va achitati impozitele si taxele locale

Anunt important

Anunt nr 608 si proces verbal nr 609 din 21.05.2018 privind emiterea de somatii si titluri executorii pentru contribuabilii care figureaza cu restante la Departamentul de Taxe si Impozite.

Va rugam sa va achitati impozitele si taxele locale!

Citeste.

Anunt colectiv pentru contribuabilii pentru care s-au emis acte administrativ fiscale in data de 2.11.2017.

Va rugam sa achtati taxele si impozitele la timp!

Ziua Comunei Moldoveni 2017

Primaria si C.L. Moldoveni va invita la Zilele Comunei in 14 si 15 august 2017.

In prima zi de sarbatoare ne vor incanta cu muzica aleasa si voie buna Laurentiu Marian si Daiana Vinca, Ansamblul Folcloric DOR VANATOREAN, Ansamblul Folcloric FLORICICA DE LA MUNTE, Georgiana Serban Axinte iar ziua de marti incepe cu MARIA DRAGOMIROIU, Oana Cretu, Ansamblul Jitaru, Chihlimbar iar seara va fi incheiata de FLY PROJECT.

Va asteptam cu drag,

Birjoveanu Ioan Marcel

Primarul Comunei Moldoveni

Ziua Comunei Moldoveni 2015

Va prezentam o selectie de fotografii realizate in anul 2015 la Ziua Comunei Moldoveni.

Comments are closed.