Stiri

Anunt II somatii si titluri executorii pentru anul 2018

Primaria Comunei Moldoveni anunță o noua listă cu somații și titluri executorii pentru anul 2018.

Anunt somatii si titluri executorii pentru anul 2018

Primaria Comunei Moldoveni anunta lista cu somatii si titluri executorii pentru anul 2018.

Anunt important

Anunt nr 740 si proces verbal nr 741 din 21.06.2018 privind emiterea de somatii si titluri executorii pentru contribuabilii care figureaza cu restante la Departamentul de Taxe si Impozite. Va rugam sa va achitati impozitele si taxele locale.

Anunt important

Anunt nr 738 si proces verbal nr 739 din 20.06.2018 privind emiterea de somatii si titluri executorii pentru contribuabilii care figureaza cu restante la Departamentul de Taxe si Impozite. Va rugam sa va achitati impozitele si taxele locale.

Anunt important

Anunt nr 735 si proces verbal nr 736 din 19.06.2018 privind emiterea de somatii si titluri executorii pentru contribuabilii care figureaza cu restante la Departamentul de Taxe si Impozite. Va rugam sa va achitati impozitele si taxele local

Comments are closed.